Українська | English
Пошук за моделлю пилозбірника:
 
Напр.: S-01
Пошук за моделлю порохотяга:
 
Формат пошуку:
Samsung, 900 E

Про продукцію

Порохотяг класичної схеми має три головні ступені фільтрації:

1. Фільтруючий мішечок (тканинний, паперовий одноразовий або одноразовий з мікроволокна)

2. Фільтр захисту двигуна.

3. Фільтр кінцевого очищення. 

1. Фільтруючий мішечок - головний фільтр порохотяга, затримуючий більше 98% пороху, що потрапляє до порохотягу. Відрізняють три вида пилозбірників:

 

а) Паперовий (одноразовий) пилозбірник C-II  Призначений для використання в житлових приміщеннях (квартира, будинок…). Що би уникнути розриву паперового мішечка, потрібна обережна експлуатація:

  • Не затискати паперовий фільтр-мішечок при закритті кришки пилозбірного відсіку порохотяга.
  • Під час прибирання оберігати паперовий мішечок від пошкодження вологими, розпеченими, гострими та іншими предметами, здатними спричинити розрив паперового мішка.
  • Слідкувати за заповненням паперового мішка (слідкувати за показником на корпусі порохотягу чи слідкувати за зменшенням сили всмоктування порохотяга під час експлуатації. Помітне зниження сили всмоктування порохотяга означає, що мішечок заповнився сміттям).
  • Своєчасно замінюйте заповнений мішечок на новий.
  • Заповнений, використаний фільтр не можна використовувати двічі.

Час експлуатації одного фільтра залежить від виду та кількості прибираємого сміття. Наприклад: швидке забруднення фільтра відчувається під час прибирання дрібнодисперсного пороху (цементний порох при будівельних роботах, дрібний порох, що заноситься взуттям з вулиці). При прибиранні у жилому приміщенні із середнім забрудненням фільтр здатен витримувати біля 1-1,5 місяця експлуатації. Під час прибирання великих приміщень з підвищенним забрудненням, паперові фільтри необхідно міняти частіше.

 

б) Тканинний  C-I   (багаторазовий, постійний) фільтр-мішечок - після заповнення потребує очистки. Призначений для використання:

  • при відсутності одноразових пилозбірників.
  • при частому прибиранні великої кількості сміття (будівельний ремонт, офіс, магазин, салон авто) тому що тканинний фільтр міцніще і довговічніше паперового.

в) Одоразовий з мікроволокна C-III  . Цей унікальний матеріал вироблено для гігієнічного прибирання. Статична електрика, що виробляється у волокнах матеріалу, уловлює навіть найбрібніші частки пилу. Завдяки високій прохідності повітря (біля 99,9) підтримується постійна потужність всмоктування, та ефективність прибирання набагато вище, ніж під час роботи зі старими паперовими пилозбірниками.

Користуючись каталогом продукції торгової марка «СЛОН», що знаходиться на нашій сторінці, Ви можете підібрати своєму порохотягу потрібний пилозбірник (паперовий, тканинний, з мікроволокна).

 

Таблица відповідності символів та моделей знаходится на зворотньму боці коробки. Наприклад:
S Samsung S-01 — S-02 тип пилозбірників
SB Воsch Siemens SB-01 SB-02 тип пилозбірників
L LG L-02 L-03 L-07 тип пилозбірників
P Philips P-01 P-02 P-03 тип пилозбірників
R Rowenta R-01 R-02 R-03 R-04 R-07 тип пилозбірників
H Hoover H-01 H-03 тип пилозбірників
EL Electrolux EL-02 El-04 тип пилозбірників
AG AEG M-01 M-02 тип пилозбірників
M Moulinex M-01 M-02 тип пилозбірників

2. Фільтр захисту двигуна (motor filter) – знаходиться біля входу до моторного відсіку та призначений для захисту моторного відсіку порохотягу під час неправильної роботи основного фільтра. Своєчасно проводьте очищення або заміну фільтра захисту двигуна, бо забруднення моторного відсіку порохотяга різко скорочує термін дії двигуна.

3. Фільтр кінцевого очищення (finish filter, micro filter ) - знаходится біля виходу чистого повітря з порохотягу та призначений для затримання пороху при пошкодженні попередніх фільтрів та затримання вугільного пороху від електродвигуна.


2007-2024
© ПП ’Квантор’ | Програмування - roman.im
META-Ukraine